Çiğdem Magemizoğlu

Çiğdem Magemizoğlu

Position: Arabulucu
Sicil NO:
Notice: Undefined index: _content in /home/tamcozumm1/domains/tamcozummerkezi.org/public_html/wp-content/plugins/teampress/templates/single-team.php on line 45

1988 yılında A.Ü Hukuk Fakültesinden mezun olan Çiğdem Magemizoğlu İstanbul Barosuna kayıtlıdır. Avukatlık stajını tamamlayıp meslek hayatına başladıktan sonra 1991 yılından 2019 yılına kadarki 28 yıllık dönemde T.İş Bankası A.Ş bünyesinde farklı ünvan ve görev tanımları ile çalışmıştır. Bankanın dava, takip, danışmanlık ekiplerinde görev almış son olarak 9 yıl Hukuk Müşavirliği görevini yürütmüştür.

Banka Hukuku, Kredi Yapılandırmaları, Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Aile hukuku, İpotek ve Gayrimenkule dayalı uyuşmazlıklar, Konut Kredileri ve Tüketici Hukuku, Gerçek ve Tüzel Kişilere Danışmanlık , konularında uzmanlaşmıştır.

Bu dönemde Bankanın her türlü hukuki problemleri, davaları, kredi ve ürün sözleşmelerinin oluşturulması, müşteri talepleri ve banka ile olan hukuki ilişkileri, mevzuat çalışmaları, yeni yasaların Bankaya adapte edilmesi süreçlerinde sorumluluk üstlenmiştir.