Arabulucu Listesi

 • null

  Hakkında

  Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2006 yılında mezun olmuştur. Yeditepe Üniversitesi’ndeki yüksek lisansı kapsamında “HUAK ile Avrupa Birliği Arabuluculuk Direktifinin Mukayesesi” konulu tez çalışması mevcuttur. 7 sene boyunca çoğunluk yabancı sermayeli kurumsal şirketlerde avukat ve hukuk danışmanı olarak görev yapmıştır. 2014 itibariyle İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Tüketici Hukuku, Kira Hukuku, Gayrimenkul Hukuku alanlarında serbest avukatlık yapmaya devam etmiştir.

  İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 • null

  Mahmut Mavili

  1997 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. İş hayatının başlangıcında 2 yıl avukatlık ve adli yargı hakim adaylığı adliye stajlarında bulunmuş, sonrasında bir özel bankanın teftiş kurulunda başladığı bankacılık kariyerine 16 yıl devam etmiş, sorunlu krediler yönetiminde bölge müdürü seviyesinde sorumluluk üstlenmiştir. Devamında 2 yıl varlık yönetimi sektöründe direktör ve ticari krediler grup müdürü olarak görev yapmıştır. İleri derecede İngilizce, pratik seviyede Arapça ve Rusça bilmektedir.

 • null

  Hakkında

  Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezuniyeti sonrasında 6 yıl serbest avukatlık yapmış, izleyen dönemde başladığı bankacılık kariyerinde şube müdürlüğü ve sorunlu krediler bölge müdür yardımcılığı sorumluluklarını üstlenmiştir. Aynı zamanda mali analist ve konkordato komiseri olan Sn. Ateş, önemli iflas erteleme davalarında Banka tarafında görev almıştır. Çeşitli firmalara finansal ve hukuki danışmanlık sunmakta, hukukçu hesap uzmanı olarak bilirkişilik de yapmaktadır. İş hukukunda uzman olarak ve aynı zamanda ticari uyuşmazlıklarda arabuluculuk faaliyetlerini sürdürmektedir.

 • null

  Hakkında

  İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden tam burslu olarak 2010 yılında mezun olmuş, ardından Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde “Ekonomi Hukuku” alanında yüksek lisans yapmıştır. Kariyer hayatına HSBC Bankası’nda “Hukuk Müşaviri” olarak başlamış, daha sonra Aktif Yatırım Bankası A.Ş. Hukuk Müşavirliği bünyesinde müdür pozisyonunda görevine devam etmiştir. 2017 yılından beri “Arabulucu Avukat” unvanı ile Banka Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Tüketici Hukuku alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

 • null

  Hakkında

  1992 İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 2000 yılından bu yana serbest avukatlık yapmaktadır. 10 yıl Anadolu Sigorta A.Ş.nin avukatlığını yapmıştır. Halen Bakırköy’de avukatlık ve arabuluculuk yapmaktadır.

 • null

  Hakkında

  Arb. Av. Ümit KİLİTCİ 2011 yılında Marmara Üniversitesi hukuk fakültesinden mezun olmuştur. Halen Bahçeşehir Üniversitesi’nde Özel Hukuk alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 2013 yılına kadar çeşitli hukuk bürolarında çalıştıktan sonra serbest avukat olarak meslek hayatına devam etmiştir. İş Hukuku, İnşaat Hukuku, Marka Hukuku alanında çalışmaktadır.

 • null

  Hakkında

 • null

  Hakkında

 • null

  Hakkında

  2007 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2008 yılından itibaren aktif olarak Avukatlık, 2013 yılından itibaren ise aktif olarak Arabuluculuk yapmaktadır. 2010 yılında kurduğu Aydın Hukuk ve Arabuluculuk’ ta ekibiyle birlikte Avukatlık ve Arabuluculuk mesleklerini icra etmeye, şirket ve şahıslara hukuki danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir. İş Hukuku uzman Arabulucusu ve Bilirkişisidir. Ağırlıklı olarak İş Hukuku, Ticaret Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir. İleri derecede İngilizce bilmektedir.

 • null

  Hakkında

 • null

  Hakkında

  29.09.1973 Yılında Almanyanın Bremen şehrinde doğmuş, ilk orta  ve lise eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Ayrıca “özel hukuk” alanında yükseklisans eğitimini tamamlamıştır.10 yıl süre ile bir bankanın kadrolu hukuk müşavirliğini yaptıktan sonra halen özellikle ticaret hukuku, iş hukuku çalışma alanlarında serbest avukatlık yapmaya devam etmiştir.2017 yılından itibaren Arabulucu siciline kayıtlı olarak arabuluculuk faaliyetlerine devam etmektedir.

 • null

  Hakkında

  2004 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldum. Hukukun çeşitli dallarında çalıştıktan sonra 2010 yılından itibaren kendi ofisimi açmış olup avukatlık faaliyetimi kendi ofisimden yürütmekteyim. 2014 yılında da avukatlığın yanında arabulucular siciline kaydolarak arabulucu ünvanını aldım

 • null

  Hakkında

  20.05.1973 yılında Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde doğdu. İlk ve ortaöğretimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2001 yılında mezun oldu.18 yıldır aktif olarak avukatlık yapmaktadır. Marka Patenti, Kadın Hakları, İş hukuku ,ticaret ve gayrimenkul alanlarında da ayrıca kurs almıştır.

 • null

  Hakkında

 • null

  Hakkında

  Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra 2002 yılında Tunç Hukuk Bürosunda Avukatlık stajımı tamamladıktan sonra aynı büroda ortak avukat olarak çalışmaya devam etmektedir. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında kurucu ve yönetici olarak, 2009 ve 2014 yerel seçimlerinde Pendik Belediye Meclis Üyesi görev yapmıştır. Halen serbest avukatlık ve Arabuluculuk siciline kayıtlı arabulucu olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 • null

  Hakkında

 • null

  Hakkında

  1988 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 29 yıldır İş Hukuku, Ticaret Hukuku ve Aile Hukuku davalarında serbest avukatlık yapmakta, aynı zamanda şirketlere danışmanlık hizmetleri vermektedir Bir dönem İstanbul Barosu denetleme kurulu üyeliği yapmıştır. 2017 yılından itibaren İşçi İşveren Uyuşmazlıkları ile Ticari Uyuşmazlıklarda Arabuluculuk yapmaya başlayan ve bu alandaki eğitimlere katılan Nazile Aydoğdu evli ve bir çocuk annesidir.

 • null

  Hakkında

  Jale Güngör,1991 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.1991 yılında mezun olduktan ve 1 yıllık avukatlık stajını tamamladıktan sonra, özel bir bankada banka avukatlığını, Sigorta şirketinde Sigorta Hukuku alanında avukatlık yapmıştır.

 • null

  Hakkında

  Nazlı Tuba Çatı 2005 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş, 2008 yılında ABD’de University of California, Davis’te Yüksek Lisansını tamamlamıştır.2012 yılına kadar özel bir telekomünikasyon şirketinde çalıştıktan sonra serbest avukat olarak meslek hayatına devam etmiştir. Şu anda İstanbul’da Telif Hakları, Müzik Hukuku ve Eğlence Hukuku alanında çalışmaktadır.

 • null

  Hakkında

  01.01.1982 yılında Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde doğdu. İlk ve ortaöğretimini tamamladıktan sonra 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu.

 • null

  Hakkında

  2006 yılında Başkent Üniversitesi hukuk fakültesinden mezun olmuştur. Yüksek Lisansını Güney Kore’de Kore Üniversitesinde uluslararası MBA üzerine burslu olarak yapmıştır. Çalışma hayatında çeşitli hukuk bürolarında avukat olarak çalıştıktan sonra 2013 yılında serbest avukatlığa başlamıştır.2015-2018 yılları arasında Nişantaşı Üniversitesi Adalet Yüksek Okulunda hukuki yazışma teknikleri ve iş hukuku derslerini vermiştir.

 • null

  Hakkında

 • null

  Hakkında

 • null

  Hakkında

 • null

  Hakkında

  30.08.1981 Zonguldak doğumlu olan İlker Kahveci, ilk, orta ve lise eğitimini bu ilde tamamlamış olup 2005 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden Mezun olmuştur. Yaklaşık 10 yıl kadar çeşitli bankaların teminatlı alacaklarının takibinde aktif çalışmaları sonrası 2013 yılında kendi ofisini kurmuştur. Avukatlık mesleğinin dışında 2017 yılından itibaren ağırlıklı olarak arabuluculuk yapmaktadır.

 • null

  Hakkında

  Arb. Av. Esin BEKTAŞ KİLİTCİ 2011 yılında Marmara Üniversitesi hukuk fakültesinden mezun olmuştur. Halen Marmara Üniversitesi’nde Özel Hukuk alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 2013 yılına kadar çeşitli hukuk bürolarında çalıştıktan sonra serbest avukat olarak meslek hayatına devam etmiştir. İş Hukuku, İnşaat Hukuku, Marka Hukuku alanında çalışmaktadır.

 • null

  Hakkında

  19.12.1984 yılında Kadıköy’de doğdu. İlk ve ortaöğretimini tamamladıktan sonra  Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2011 yılında mezun oldu. İyi derece de İngilizce bilen arabulucumuz 8 yıldır aktif olarak avukatlık yapmaktadır.

 • null

  Hakkında

 • null

  Salih Tolga TANRIVERDİ

 • null

  Hakkında

  17 yıllık meslek hayatımda iş hukuku, banka icra takip hukuku, kamulaştırma, özel hukuk ve 2017 yılından bu yana da arabuluculuk alanında edindiğim tecrübelerimle kurumsal gelişimi sağlarken kişisel gelişimimi de destekleyerek tecrübelerimi arttırmak. 2017 yılından bu yana Hatay’da ihtiyari ve zorunlu arabuluculuk alanında çalışmalarım devam etmektedir.

 • null

  Hakkında

  Lise öğrenimini Malatya ’da Almanca  eğitim veren bir lisede tamamlayan Arb. Av. Meral AKPINAR 1996 yılında Ankara Üniversite’ sinde lisans derecesinde hukuk eğitimini tamamlamış ve 2017 yılında da Hukuk İşleri Daire Başkanlığı Arabulucular Siciline kayıt olmuştur. Arb. Av. Meral AKPINAR  iş hayatına,  özel bir  bankada (Toprakbank A.Ş.)  avukatlık ile başlamış olup, devamında yine tam zamanlı ve bağlı olarak sigorta şirketi (Ege Sigorta A.Ş. ) avukatlığı yapmıştır.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Temsilcilerimiz ile Konuşun